Bylo mi ctí předat ocenění nejlepším ONLINE projektům v soutěži Fénix content marketing

Jsem rád, že jsem od začátku soutěže Fénix content marketing jako člen poroty tvůrců. Soutěž je na českém trhu již 9 let.  Hodnotí nejlepší práce, agentury a zadavatele v oblasti obsahového marketingu prostřednictvím poroty, která je složena z téměř 40 nejlepších odborníků ve svých oblastech práce.

Letošní vyhodnocení soutěže  a slavnostní večer se odehrál 13. 10. 2022 v Zrcadlové kapli Klementina, kde byla úžasná atmosféra. Za mne ocenění za nejzajímavější realizaci si v kategorii ONLINE odnesla Fakulta strojní VŠB-TUO s projektem V hlavní roli strojař a boj s matikou: https://vhlavniroli.cz/. Moc gratuluji.

Další vítěze jednotlivých kategorií naleznete v sekci Výsledky, kde jsou tyto seřazeny dle let s historií od roku 2013.  https://soutezfenix.cz/ 

Fénix vytváří kvalitativní žebříček z přibližně 200 prací ročně, které se pohybují v širokém spektru témat od Národní galerie po ČEZ. V soutěži je vyvážená online a offline část kategorií i přihlášek. V tuto chvíli jsou v poměru 60 % pro online a 40 % offline přihlášky.

Ještě jednou gratuluji pořadateli, všem oceněným ve všech kategoriích a těším se na další přihlášené práce.

Luboš J. Marek