VŽDY FOTÍME VE DVOU

FOTOGRAF LUBOŠ J. MAREK A STYLISTKA – VIZÁŽISTKA JIŘINA CHRTKOVÁ.

Společně se staráme o Vaši pohodu a skvělé výsledky.

FOCENÍ PRO FIRMY

Výzvy jsou náš rybník. Slovo nejde ne používáme. Vždy se najde cesta k preciznosti a k originalitě, třeba i trikovou fotografií…Stále více propojujeme náš fotografický um s marketingovými znalostmi a kreativním myšlením. Vytváříme tak pro Vás konkurenční výhodu.
S nadšením fotíme a zpracováváme to, co bude cílovou skupinu zajímat, s čím se ztotožní a dozví se tak vše důležité na první pohled.

FOTO VÝBAVA

Fotoaparáty NIKON se snímačem full frame 24×36, umožňujícím velkoformátový digitální tisk. Používáme výhradně značkové objektivy NIKON FX pro full frame, dosahující velmi dobrých parametrů zaznamenaného obrazu. NIKON externí blesk a další značkové příslušenství.

Prostorný fotoateliér je vybaven zábleskovou technikou Phototools.

POSTPRODUKCE

Nezbytnou součástí dobré série fotografií je postprodukce. Z fotografií, které spolu vytvoříme, vybereme ty nejlepší. Už při focení se snažíme dosáhnout co nekvalitnějšího výsledku. I tak je někdy potřeba drobných retuší, někdy odstraňujeme nedokonalosti pleti nebo jen upravujeme jas a kontrast. Některým fotografiím prospěje ořez kompozice. Vybrané fotky vám na přání můžeme převést do černobílé nebo sépiové barvy. Abychom vám předali jen profesionální výstupy, neposkytujeme všechny neupravené fotky.

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.

FOTOMAKE-UP A ASISTENTKA PŘI FOTOGRAFOVÁNÍ

Můžete zvolit přirozený make-up a postupně během focení můžeme přidat na intenzitě či extravaganci. Nebojte se fotomake-upu. Při práci s intenzivními zábleskovými světly je potřeba speciální silnější líčení i zakrytí drobných nedokonalostí pleti. Pány alespoň přepudrujeme, aby se nám v záři reflektorů neleskli. Mladé slečny ocení na tvářích různé ozdobné motivy. I kluky můžeme domalovat barvami na obličej

CO SI ODNESETE

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě zašleme na e-mail. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.

Pokud chcete vybrané fotky dále zpracovat, postaráme se o to. Vaše fotografie vytiskneme, zarámujeme, vyrobíme fotoobraz na plátně, fotoknihu, kalendář, fotku v životní velikosti vytiskneme na fototapetu. Dokážeme tisknout na textil. Napadá Vás další způsob použití Vaší fotky? Pokusíme se Vám Vaše přání splnit.

Spolu s Vámi vytvoříme vždy něco nového, jedinečného.