Focení pro veřejnost . . .

 • Rychle
 • Styling a vizážistka je v ceně
 • Nápaditost, péče a osobní přístup
7654

realizovaných
zakázek focení
pro veřejnost

VŽDY FOTÍME VE DVOU

Fotograf Luboš J. marek
& stylistka – vizážistka Jiřina Chrtková
Společně se staráme o Vaši pohodu a skvělé výsledky.

FOCENÍ PRO RODINY A JEDNOTLIVCE

Fotografování je pro nás zábava, vždy se snažíme, aby focení pro Vás bylo příjemným a zajímavým zážitkem. Už při rezervaci termínu s Vámi zkonzultujeme Vaši představu a téma, na které budeme fotit a jaké fotografie si představujete. Předběžně se dohodneme, jaký si vezmete oděv, obuv, doplňky a jaké rekvizity připravíme my. Doporučujeme, abyste si s sebou zabalili více variant oblečení a doplňků.

ZPRACOVANÉ FOTOGRAFIE ODEVZDÁVÁME NEJPOZDĚJI DO 1 TÝDNE

BEZ VAŠEHO SOUHLASU FOTOGRAFIE NIKDE NEPOUŽÍVÁME

Diář

 • Pondělí

  09:00-12:00; 14:30-17:00

 • Úterý

  Jsme u klientů

 • Středa

  09:00 – 11:00

 • Štvrtek

  15:00 – 17:00

 • Pátek

  09:00-12:00; 14:30-17:00

Fotograf

profesionální fotograf Praha, fotograf Praha 9, Luboš Josef Marek, nejlepší známý profesionální český fotograf a reklamní marketér svatební fotograf portrétní fotograf reklamní fotograf

LUBOŠ JOSEF MAREK

FOTO VÝBAVA

Fotoaparáty NIKON se snímačem full frame 24×36, umožňujícím velkoformátový digitální tisk. Používáme výhradně značkové objektivy NIKON FX pro full frame, dosahující velmi dobrých parametrů zaznamenaného obrazu. NIKON externí blesk a další značkové příslušenství.

Prostorný fotoateliér je vybaven moderní zábleskovou technikou Phototools.

FOTOMAKE-UP A ASISTENTKA PŘI FOTOGRAFOVÁNÍ

Můžete zvolit přirozený make-up a postupně během focení můžeme přidat na intenzitě či extravaganci. Nebojte se fotomake-upu. Při práci s intenzivními zábleskovými světly je potřeba speciální silnější líčení i zakrytí drobných nedokonalostí pleti. Pány alespoň přepudrujeme, aby se nám v záři reflektorů neleskli. Mladé slečny ocení na tvářích různé ozdobné motivy. I kluky můžeme domalovat barvami na obličej

CO SI ODNESETE

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě zašleme na e-mail. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.

Pokud chcete vybrané fotky dále zpracovat, postaráme se o to. Vaše fotografie vytiskneme, zarámujeme, vyrobíme fotoobraz na plátně, fotoknihu, kalendář, fotku v životní velikosti vytiskneme na fototapetu. Dokážeme tisknout na textil. Napadá Vás další způsob použití Vaší fotky? Pokusíme se Vám Vaše přání splnit.

Spolu s Vámi vytvoříme vždy něco nového, jedinečného.

POSTPRODUKCE

Nezbytnou součástí dobré série fotografií je postprodukce. Z fotografií, které spolu vytvoříme, vybereme ty nejlepší. Už při focení se snažíme dosáhnout co nekvalitnějšího výsledku. I tak je někdy potřeba drobných retuší, někdy odstraňujeme nedokonalosti pleti nebo jen upravujeme jas a kontrast. Některým fotografiím prospěje ořez kompozice. Vybrané fotky vám na přání můžeme převést do černobílé nebo sépiové barvy. Abychom vám předali jen profesionální výstupy, neposkytujeme všechny neupravené fotky.

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.