PROPOJUJEME ČESKOU KREATIVITU S NĚMECKOU PRECIZNOSTÍ

Jsme profesionální fotoateliér a reklamní – marketingová agentura, grafické, internetové studio a vydavatelství. 

Vedeme kurzy pro začínající, mírně pokročilé i pokročilé fotografy.

Vyrábíme a prodáváme designové šperky GeorGina.

Vyrábíme a prodáváme zdobené, standardní i třívrstvé roušky s filtrem.

VŠE DĚLÁME NA 100 % , JDEME ZA KVALITOU BEZ KOMPROMISŮ…

PROČ VYRÁBÍME A PRODÁVÁME ŠPERKY?

Majitelka fotoateliéru a reklamní agentury Jiřina “Georgina” Chrtková se léta věnuje grafice a focení, stylingu a kreativní tvorbě. Stále ji to však ve volnu táhlo k práci se sklem a kovem a s korálky…

Je členkou Unie výtvarných umělců ČR. Navazuje na svou celoživotní lásku k designu a k výtvarné tvorbě, kterou si prohloubila na Střední umělecko průmyslové škole sklářské v Kamenickém Šenově.

E-shopy vytváříme i pro naše zákazníky, tedy nebylo složité rozšířit náš e-shop o tento sortiment. Neutuchající zájem zákazníků o obyčejné roušky a zejména zdobené nám dává elán i v tomto projektu pokračovat.

Šperky GeorGina najdete se všemi potřebnými informacemi naleznete ZDE

Foto pro firmy

Fotíme hodně lidi, portréty pro obchod, profily i reprezentativní. Komponované reklamní fotky, ale i průmysl, produktové fotografie do reklam, katalogů na weby.  Fotíme večírky, konference i eventy.

FOTO pro jednotlivce a rodiny

Fotíme svatby, večírky, rodiny, děti, těhotné v ateliéru i v exteriéru ve zvolených lokalitách po celé ČR, po dohodě i v zahraničí. Máme krátké dodací termíny, obvykle do 2 dnů u větších zakázek do 2 týdnů včetně zpracování a tisku fotoknihy.

REKLAMA

Pomůžeme Vám se zpracováním jakékoli reklamy, online i offline. Máme k dispozici tým odborníků, který za Vás vymyslí a zpracuje obsah – redakčně i graficky, kompletně včetně fotografií.

Grafika a produkce

Zpracováváme pro Vás vždy více variant, abychom mohli společně zvolit optimální řešení. Zakázky realizujeme komplexně, online i offline. Katalogy, výroční zprávy, firemní profily, časopisy, noviny, zpravodaje, plakáty, letáky, také loga a celý jednotný styl vizuální komunikace.