Významným způsobem se podílíme na redakčním zpracování obsahu portálu Security Quide

Začali jsme budovat redakci, vytvářet zajímavý a čtivý obsah pro průvodce bezpečnosti, portál Security Quide. Content marketing je z pohledu zadavatele i našeho neoddělitelnou součástí budoucího úspěchu. Těšíme se, že v brzké době personálně doplní nově vznikající redakci i další lidé, kteří umějí a zejména je baví skládání písmen tak, že budou tvořit zajímavý obsah.

Přinášíme jeden z mnoha článků, které v poslední době vznikly:

Nejlepší aplikace pro osobní bezpečnost

SecurityGuideBezpečnost pro širokou veřejnost

Mobilní telefony jsou v současné době symbolem rychlé a efektivní komunikace, zábavy, ale také nenahraditelným prvkem v oblasti Vašeho osobního bezpečí. Hojně skloňované je v současnosti téma fyzického a sexuálního násilí a to nejen ve světě, ale také v České republice. Možná pro Vás bude překvapením, že i v této oblasti Vám může pomoci jedna z aplikací, které Vám právě představíme. Současně je Váš chytrý telefon mnohdy jediný způsob, jak určit Vaši přesnou polohu, když to nejvíc potřebujete. Nové technologie jsou zkrátka Vaším spojencem, pokud se chcete cítit bezpečně.

Záchranka

Tahle aplikace už v České republice funguje zdarma pět let a zatím ji využívá přes 1 500 000 lidí. Je přímo napojena na systémy záchranných služeb v České republice. Po stisknutí nouzového tlačítka tak vytáčí číslo 155 a zároveň odesílá záchranářům nouzovou zprávu s Vaší polohou a dalšími informacemi, které vyplníte v osobním profilu. Každý den volá o pomoc z aplikace na 60 lidí v nouzi.

Významnými novinkami, které přispěly ještě k vyšší efektivitě řešení nouzové situace, jsou například videopřenosy z místa nehody na dispečink zdravotnické záchranné služby nebo notifikace rozesílané uživatelům v rámci koronavirové pandemie. Ty informují o nejdůležitějších vládních nařízeních a opatřeních, která se často mění.

Pokračovat ve čtení o dalších užitečných aplikacích můžete zde: SECURITY GUIDE / bezpečnost pro širokou veřejnost