Jak to u nás probíhá ...

Základem je maximální možné nasazení a nadšení

Máme to štěstí, že se nám velké hobby stalo oblíbenou a milovanou prací. Neustále hltáme novinky v našich oborech, vzděláváme se, experimentujeme. Fantazie a kreativita se nám v hlavě, v počítačích i na papíře neustále dere ven. Posouváme tak nás i Vás, naše zákazníky, dopředu. V Reklamě, produkci i ve focení a zpracování výsledných produktů.

BOHEMIA WERBUNG, s.r.o. Profesionální Fotoateliér, reklamní - marketingová agentura, grafické, internetové studio Praha

Co a jak v reklamě tvoříme 

Pomůžeme Vám se zpracováním jakékoli reklamy. Máme k dispozici tým odborníků, který za Vás vymyslí a zpracuje obsah – redakčně i graficky, kompletně včetně fotografií.

Stále více propojujeme náš fotografický um s marketingovými znalostmi a kreativním myšlením. Vytváříme tak pro Vás konkurenční výhodu. S nadšením fotíme a zpracováváme to, co bude cílovou skupinu zajímat, s čím se ztotožní a dozví se tak vše důležité na první pohled.

Naším primárním zájmem je úspěch a růst našich zákazníků.

Zpracováváme

Časopisy, noviny včetně redakčního obsahu, grafiky, fotek, tisku a distribuce. Firemní profily, katalogy,  kalendáře, internetové prezentace, reklamní kampaně online i offline,  letáky, plakáty, vizitky, billboardy, videa a spoty, bannery, reklamní polepy, výlohy atd…

Postprodukce

Nezbytnou součástí dobré série fotografií je postprodukce. Z fotografií, které spolu vytvoříme, vybereme ty nejlepší. Už při focení se snažíme dosáhnout co nekvalitnějšího výsledku. I tak je někdy potřeba drobných retuší, někdy odstraňujeme nedokonalosti pleti nebo jen upravujeme jas a kontrast. Některým fotografiím prospěje ořez kompozice. Vybrané fotky Vám na přání můžeme převést do černobílé nebo sépiové barvy. Abychom Vám předali jen profesionální výstupy, neposkytujeme všechny neupravené fotky.

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě, nebo zašleme na e-mail. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.

Co si odnesete

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické podobě, nebo zašleme na e-mail. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne. Více najdete v ceníku.

Pokud chcete vybrané fotky dále zpracovat, postaráme se o to. Vaše fotografie vytiskneme, zarámujeme, vyrobíme fotoobraz na plátně, fotoknihu, kalendář, fotku v životní velikosti vytiskneme na fototapetu. Dokážeme tisknout na textil. Napadá Vás další způsob použití Vaší fotky? Pokusíme se Vám Vaše přání splnit.

Spolu s Vámi vytvoříme vždy něco nového, jedinečného.

Co a jak fotíme

Fotografování je pro nás zábava, vždy se snažíme, aby focení pro Vás bylo příjemným a zajímavým zážitkem. Už při rezervaci termínu s Vámi zkonzultujeme Vaši představu a téma, na které budeme fotit a jaké fotografie si představujete. Předběžně se dohodneme, jaký si vezmete oděv, obuv, doplňky a jaké rekvizity připravíme my. Doporučujeme, abyste si s sebou zabalili více variant oblečení a doplňků.

Jak to u nás probíhá

V ateliéru se nebudeme stresovat, na vše máme dost času. S naším týmem dokážeme zvládnout hodně práce i zábavy. Na začátku focení nejprve probereme Vaši představu, prohlédneme si Vaše doplňky a rekvizity. Pracujeme ve dvou, fotograf a vizážistka, stylistka. Před focením připravíme fotomake-up (u žen i u mužů) a upravíme účes. Poradíme Vám s pózami. Průběžně fotografie konzultujeme. Nebráníme se převlekům, změně líčení, extravagantním nápadům.

Fotomake-up a asistentka při fotografování

Můžete zvolit přirozený make-up a postupně během focení můžeme přidat na intenzitě či extravaganci. Nebojte se fotomake-upu. Při práci s intenzivními zábleskovými světly je potřeba speciální výraznější líčení i zakrytí drobných nedokonalostí pleti. Pány alespoň přepudrujeme, aby se nám v záři reflektorů neleskli. Mladé slečny ocení na tvářích různé ozdobné motivy. I kluky můžeme pomalovat barvami na obličej.